ליטיגציה אזרחית

ליטיגציה אזרחית היא הליך משפטי שבו פונים לבית המשפט לצורך פתרון סכסוך משפטי בין פרטים או גורמים פרטיים. הליך זה עשוי לכלול תביעה שמוגשת על ידי צד אחד נגד הצד השני, ונדרש לבית המשפט לפסול את התביעה או להכריע בגין זאת.

הליטיגציה האזרחית כוללת מגוון רחב של תחומים, כגון תביעות נזיקין, חובות, חוזים, רכוש, זכויות רכוש ועוד. במהלך הליטיגציה האזרחית, הצדדים מציגים את הראיות והתיאורים המקיפים ביותר על מנת לשקול את העובדות והחוקים הרלוונטיים ולהביא את העניין לפיסול או החלטה.

למשרד ניסיון רב בליטיגציה בערכאות השונות ובטריבונאלים שיפוטיים. המשרד מייצג בכל הערכאות והטריבונאלים השיפוטיים, מבית משפט השלום ועד בית המשפט העליון, כולל ועדות ערר על פי חוק מיסוי מקרקעין וועדות לניהול פנקסים, ועדות תכנון ובניה, בוררויות וגישורים בתחומים השונים.

תיקי הליטיגציה בהם מטפל המשרד עוסקים בכל תחומי המשפט האזרחי ובהם: חוזים, מקרקעין ותכנון ובנייה, ביטוח, צרכנות, מנהלי, לשון הרע, והליכי חדלות פרעון ועוד. 

אחד האספקטים לבחינת וזיהוי היכולות של עורך דין ליטיגציה היא תחושת הביטחון שהוא משרה כלפי הלקוח. עורך דין מקצועי ומיומן ישרה על הלקוח ביטחון, ולא לחץ וחרדה. על כן, ישנה חשיבות רבה בבחירת עורך הדין אשר ילווה את ההליך המשפטי.

לסיוע משפטי בתחום צרו קשר