אודות

המשרד נוסד על ידי עורכת הדין הודיה פישמן, בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.LB.); בוגרת תואר שני למשפטים (L.L.M) בהתמחות במשפט אזרחי מהאוניברסיטה העברית; מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין; בעלת הסמכה לעריכת יפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון לפי חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות תשכ״ב 1962.

בשנים האחרונות שימשה עורכת הדין הודיה פישמן כעוזרת משפטית לשופטת ובמסגרת עבודה זו כתבה מאות טיוטות של פסקי דין והחלטות, נחשפה לאינספור כתבי טענות, סגנונות ואסטרטגיות לניהול תיק בבית משפט השלום.  

כמו כן, במהלך שנות עבודתה עבדה בהנהלת הרשות לרישום והסדר מקרקעין, תחת הממונה על המרשם, שם שאבה ידע רב בעולם המקרקעין והנדל"ן בישראל.  במסגרת עבודה זו כתבה החלטות ועררים, הייתה שותפה על כתיבת נהלי הרישום השונים וכן נחשפה למאות תיקי רישום והדרך לניהול עסקאות נדל"ן לרבות תיקי רישום מורכבים.

עבור עוה"ד הודיה פישמן, האתגרים במקצוע משלבים בין היכולות לפתור את הבעיות מולן מתמודד הלקוח באופן הטוב ביותר, תוך שמירה על שביעות רצונו, תוך אמונה אמיתית שעל מנת לספק שירות את השירות הטוב ביותר ללקוח, יש להשקיע באופן מתמיד זמן ומאמץ ברכישת ידע, בירידה לפרטים ובלימוד אמיתי של הסוגיות עמן הוא מתמודד. אלה, בנוסף לניסיון רב שנים ולמסירותה, מביאים למציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוחות.

מינויים לועדות מקצועיות:

  • משמשת כיו"ר (משותפת) בוועדת בית משפט המחוזי, בלשכת עורכי הדין במחוז ירושלים.
  • משמשת כסגנית יו"ר בוועדת התחדשות עירונית, בלשכת עורכי הדין במחוז ירושלים.

משרדנו מחזיק בחותם האמינות של ״דן אנד ברדסטריט״, המקנה לנו "תו איכות" המתבסס על הערכותיה המקצועיות של החברה ועל בחינת ציון הסיכון הפיננסי של העסק ע"פ מודל ייחודי שפיתחה החברה.